Ogłoszenie Wójta Gminy Złotów o możliwości składania wniosków w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru przestrzeni roliczo leśnej

Wójta Gminy Złotów

Wójt Gminy Złotów informuje, że prowadzone są prace urbanistyczne zmierzające do dokonania zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru gminnej przestrzeni rolniczo leśnej wyłączonej z lokalizacji nowej zabudowy w Gminie Złotów uchwalonego uchwałą Nr XVII/138/08 Rady Gminy Złotów z dnia 28 lutego 2008 r. obejmującego większą część obszaru gminy. Zmiana powyższego planu ma na celu umożliwienie rozwoju zabudowy w miejscach, w których dotychczas plan tego nie dopuszczał, a z urbanistyczno-ekonomicznego punktu widzenia jej rozwój byłby uzasadniony.
Pod uwagę będą brane wnioski dotyczące nieruchomościach gruntowych które, które między innymi:
• posiadają dostęp do dróg publicznych (bez konieczności wyznaczania dodatkowych dróg),
• znajdują się w okolicy obszarów zabudowanych,
• znajdują się w pobliżu istniejących mediów,
• posiadają cechy geometryczne i terenowe pozwalające na zlokalizowanie na jej terenie budynku,
•  ze względu na istnienie planu ograniczają rozwój gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw.
Wnioski można składać w Urzędzie Gminy Złotów, ul. Leśna 7, 77-400 Złotów do dnia 26 sierpnia 2013 r. Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 15 Urzędu Gminy Złotów. Wniosek winien zawierać dane kontaktowe wnioskodawcy, określenie położenia działki (jej numer i obręb geodezyjny wraz z kopią dowolnej mapy z podziałem ewidencyjnym),  planowany sposób zagospodarowania działki oraz uzasadnienie celowości zamierzenia. Wniosek do pobrania na stronie www.bip.gminazlotow.pl w zakładce „wzory dokumentów” lub w Urzędzie Gminy Złotów w pokoju nr 15.