Nabór na stanowisko animatora na Orliku w Blękwicie

Ogłoszenie o naborze na stanowisko animatora na boisku „Orlik” w Blękwicie

Urząd Gminy w Złotowie ogłasza konkurs na funkcję animatora boiska „Orlik” w Blękwicie. Celem konkursu jest wyłonienie Animatora bądź Animatorki, którego zadaniem będzie:

- otwieranie oraz zamykanie obiektu oraz dozór nad zajęciami sportowo-rekreacyjnymi,

- współpraca ze szkołami i organizacjami sportowymi w celu popularyzacji aktywności fizycznej,

- dbanie i kontrolowanie właściwego stanu technicznego powierzonego mienia, utrzymanie ładu
i porządku na obiekcie (boisko, szatnie, toalety),

- praca w godzinach popołudniowych (od 16 do 21) w dniach od wtorku do niedzieli w okresie kwiecień-listopad 2019 r.

- prowadzenie dziennika zajęć na obiekcie i koordynacja grafiku zajęć.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, niekaralność, zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, rzetelność, komunikatywność.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, wynagrodzenie: 15,70 zł/godz. brutto (nie więcej niż 1100 zł brutto miesięcznie).

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie pisemnego podania w sekretariacie (pok. nr 1) Urzędu Gminy w Złotowie, ul. Leśna 7, 77-400 Złotów w terminie do 08.03.2019 r.