Budżet Gminy na 2022 r.

OGŁOSZENIE

Zgodnie z postanowieniami uchwały Nr XII.92.2019 Rady Gminy Złotów z dnia 26 września 2019 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Złotów zawiadamiam mieszkańców gminy, radnych, sołtysów, organizacje pozarządowe działające na terenie gminy i inne podmioty, że przystąpiono do opracowywania projektu budżetu gminy na 2022 rok.

Wnioski jakie powinny być uwzględnione przy tworzeniu projektu budżetu należy  składać w formie pisemnej w sekretariacie urzędu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2021 roku.

Ponadto przypominam, iż podmioty, które chcą otrzymać dotację na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków powinny złożyć stosowne wnioski w terminie do 30 września 2021 r. wg zasad określonych w uchwale  Nr XLV/460/14 Rady Gminy Złotów z dnia 29 maja 2014 r.

WÓJT

/-/ inż. Piotr Lach